Мой сайт
Форма входа
Поиск
Мини-чат
Статистика
Понедельник, 29.04.2024, 08:27
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Самодельные катушки ІВ металодетекторов. - Страница 129 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Форум » Приборы для поиска » MD "КPОТ2-ХМ" » Самодельные катушки ІВ металодетекторов. (О секретах изготовления качественных катушек к приборам...)
Самодельные катушки ІВ металодетекторов.
delamortoДата: Вторник, 01.08.2017, 21:53 | Сообщение # 1921
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 97
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
Я махал над катушкой простейшим ножиком с бронзовой заклепкой(на видео он на ножницах лежит), так вот он эту заклепку цветным сигнализировал!

Хочу сделать DD снайперку, первые пробы на видео



Сообщение отредактировал delamorto - Вторник, 01.08.2017, 21:54
 
ruslanMRFДата: Среда, 02.08.2017, 09:08 | Сообщение # 1922
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата янукович ()
Так перед цим. сторінкою раніше, БЕЗ ПЕТЕЛЬКИ (!!!), баланс став 2034 мв.
Петелька потрібна!

І то правда)))), навіщо тоді було таке питання не правильне задавати, якщо котушка без петельки то шматок пластмаси з міддю залите епоксидкою ))).
Якщо не має уявлення чи залишати петельку чи ні в самого, то котушки здатної для пошуку там вже мабуть не получиться.

І все таки , навіщо та петелька якщо це все ще навісу зроблено???
Цитата янукович ()
Доброго всім! Дуже повільно але роблю датчик. Уже заграфітив корпус. Визначився з котушками і конденсатором. Ще нічого не закріпляв, на ніч прихвачу ТХ, і тут питання:

1) петлю лишати чи ні якщо у мене при гейн 4, струмі 90 розбаланс приблизно 330мВ? На відео у автора я петлі не побачив, написано "довести монеткой чи феритом"
2) чи може останній шар графітного екрану вплинути сильно на розбаланс?


Сообщение отредактировал ruslanMRF - Среда, 02.08.2017, 09:12
 
lusikДата: Среда, 02.08.2017, 12:24 | Сообщение # 1923
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 131
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Что вы прикалываетесь с человека? Петлю оставлять обязательно. Заливать за 3 приёма, после каждой заливки после полимеризации поправлять баланс. И давать время для засыхания с " термоударами". Последний слой залить 1-2 мм до краев, петельку, см 5 высунуть наружу. После полной полимеризации и возможно покрытии подошвы графитом, кроме участка с петлей, определить положение той злополучной петли и прорезать под неё канавку и залить. Покрыть графитом и залить 1-2 мм смолы на подошву заподлицо и гравитексом.

Добавлено (02.08.2017, 13:24)
---------------------------------------------
Кстати, если баланс уже ушёл, попробовать перевернуть концы тх и рх.


Сообщение отредактировал lusik - Среда, 02.08.2017, 12:27
 
ruslanMRFДата: Среда, 02.08.2017, 16:10 | Сообщение # 1924
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата lusik ()
Что вы прикалываетесь с человека?

Почему єто прикалываюсь??? В начале изготовления лепить петлю, это тупиковый метод изготовления поисковой котушки.
Давайте тогда сразу туда и ферит с шайбами разными пихать.
Если что то я предлагал вот так:

Цитата ruslanMRF ()
Підніміть до гори спайку холодного кінця ТХ...
 
КотигорошкоДата: Среда, 02.08.2017, 16:43 | Сообщение # 1925
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 111
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
Не сваріться через нас першачків, якось воно буде, обов'язково відпишусь про результат яким би він не був, і методи які я використав, і навіть про те що замітив але не знайшов на форумі.
delamorto, де Ви взяли такий корпус?


Сообщение отредактировал Котигорошко - Среда, 02.08.2017, 17:05
 
ruslanMRFДата: Среда, 02.08.2017, 17:13 | Сообщение # 1926
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Котигорошко ()

Та ми й не сваримося. Звісно старайтеся зробити як умієте.
Я наприклад до заливки не рекомендую робити петлю а звести до потрібного вам балансу самими котушками, при цьому де будуть проходити відводи від котушки також має значення, як що що, як що буде конденсатор в котушці то його положення також впливає на остаточний розбаланс і на мякість зведення. Холодний кінець ТХ завжди, спаяний , підіймаю до гори, при цьому наношу на нього капельку термоклею, завжди є можливість підпаяти петлю вразі чого.
Я не настоюю на цьому методі і кожен хай робить як хоче.
 
Yurik2304Дата: Среда, 02.08.2017, 17:30 | Сообщение # 1927
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 393
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Я сейчас тоже делаю как советует ruslanMRF, хол.конец ТХ приподнимаю немного повыше.Свожу баланс и все приливаю тонким слоем.Если после застывания баланс не сильно ушел,просто пригибаю концы вниз и заливаю полностью.А в случае сильного ухода(в меру конечно) допаиваю петельку,досвожу и заливаю.
 
януковичДата: Среда, 02.08.2017, 17:43 | Сообщение # 1928
Генералиссимус
Группа: Модераторы
Сообщений: 4012
Награды: 19
Репутация: 61
Статус: Offline
У нас, просто, у всіх, слово "петелька" має різні значення. У мене це, провід від котушки ТХ, з холодного кінця, довжиною 5-7 см., трошки припіднятий над шаром заливки. Після 2-го, третього шару смоли, після висихання, екранування графітом, я цим дротом, підгинаючи його, дозвожу баланс.  smile
 
lusikДата: Среда, 02.08.2017, 18:45 | Сообщение # 1929
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 131
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Вот, и я о том же. Я не имел в виду бублик намотанный на палец, а отвод от тх такой же длины как у Януковича...
 
ruslanMRFДата: Четверг, 03.08.2017, 15:52 | Сообщение # 1930
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 185
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата lusik ()
Вот, и я о том же. Я не имел в виду бублик намотанный на палец, а отвод от тх такой же длины как у Януковича...

Вопрос!!! Зачем она на начальной стадии??? Это где то так же как и оставить по центру не залитое место под возможный кусочек ферита, хотя под ферит даже логичней так как он при сведениии не будет присутствовать а вдруг чего его можно туда впихнуть.
Ладно буду молчать...


Сообщение отредактировал ruslanMRF - Четверг, 03.08.2017, 15:56
 
lusikДата: Четверг, 03.08.2017, 16:06 | Сообщение # 1931
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 131
Награды: 0
Репутация: 3
Статус: Offline
Вот мне нужна из за того, что я заливают за несколько приёмов, и обязательно баланс уходит после каждой заливки. И потому я заранее её предусматриваю, чтоб потом не паять. Ну не нравятся мне те сопли, которые так и норовят на экран замкнуть. Кусков феррита не пихаю. Ну, каждому своё. Никого не заставляю...
 
КотигорошкоДата: Воскресенье, 06.08.2017, 17:11 | Сообщение # 1932
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 111
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
ну нарешті... десь на горизонті бачу фініш... зробив останній шар графітного екрану, опір приблизно від 300 до 1000 Ом, на руку датчик не реагує, на мокру траву ще не знаю, збираюсь хутенько на роботу в нічну. Можна заливати фінішний шар епоксидки чи рекомендуєте нанести ще графіту? думав що екран зменшить чутливість, оказалось що ні smile

Сообщение отредактировал Котигорошко - Воскресенье, 06.08.2017, 17:12
 
ооссррДата: Воскресенье, 06.08.2017, 19:09 | Сообщение # 1933
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 98
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
А я сейчас перед укладкой катушек в корпус промазываю графитом,жду когда он высохнет и накладываю слой стеклоткани и промазываю эпоксидкой.После застывания верхнего слоя графита и досведения катушки петелькой укладываю еще слой стеклоткани и заливаю эпоксидкой финишный слой.Термостабильность отличная получается и баланс после графита не изменяется.
 
КотигорошкоДата: Четверг, 31.08.2017, 17:10 | Сообщение # 1934
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 111
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
Доброго всім дня. Датчик доробив приблизно числа 10-го, але робота, потім відпустка, тому відписуюсь аж тепер: 

1. Датчик робив у крпусі ДД25, корпус був обрізаний, трохи  його повело до того і в результаті

2. Самі котушки намотував відразу з епоксидкою на оправі товщиною трохи більше 3мм щоб влізли у корпус. Тх вийшла на частоту 12384Гц, 0.89mH по китайському приладу, до 40 витків, провід капочку менше 0,4мм по емалі, конденсатор 218n, при нагріванні ємність зменшувалась. Конденсатор залишив у корпусі. Рх  20,6mH, 84,9Ом, здаються 200-205 витків, збився з рахунку... провід приблизно 0,18мм по емалі. 

Спочатку звичайно все пробував звести "на сопельках" і виходило дуже непогано, потім ще в неграфіченому корпусі, і тут прийшолсь перепробувати різні варіанти компоновки котушок, так як котушки Рх і Тх намотані на тій самій оправі в копусі не могли звестись, не вистачало простору, а котушки я ж одразу "заепоксидив" і вони були негнучкі... але в результаті підібрав Тх  з однієї оправи, Рх з чуть більшої, звелось у корпусі. Побачив що це можливо, приступив до графічення, декілька фото:  
 
 
Із приколів: поки корпус не  був покритий графітом махаю над зведеними котушками 1коп. СССР, блін, чуйка до 30см!!! Ура, думаю! В мене виходить самий крутий датчик! Але шось тут не то, вді 60, беоу 50коп України, вді 60... не беру нічого махаю рукою, вді 60 smile , значить я Росомаха і в мене в руці когті з діамантія!!! 

Заграфітив корпус, перестав бути Росомахою
Прикрепления: 1003772.jpg (151.4 Kb) · 6518372.jpg (130.0 Kb)
 
КотигорошкоДата: Четверг, 31.08.2017, 17:34 | Сообщение # 1935
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 111
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
Кабель зробив сам, звив дві виті пари, пару на Рх сховав в екран, і додатково залишив один провід для під'єднання екрану Фарадея.
Звичайно спочатку прихватив Тх, заливав по  трохи... Датчик зводився без всяких сторонніх прибумбасів навіть до 120мВ, але не втримав... і петлю вирішив не робити про що трішки пожалів. Після якогось шару заливки. Коли обмотки покрились повністю вирішив почистити графіт з внутрішніх стінок корпуса щоб гарно пристав фінальний шар епоксидки і тут щось пішло не так, розбаланс втік страшно десь до 800мВ, чуйка при цьому лишилась на місці. Дозвів маленьким відлущеним шматочком фериту розміром з ніготь мізинця десь до 280мВ і так і лишив. Від температури розбаланс всерівно змінюється, але при цьому не потребую редагування числа фериту, котрольна мідна монета стоїть на місці, доречі, чим більша жара тим менший розбаланс  у мене виходить... датчик всерівно вийшов важкенький, приблизно 450г



По чуйці, 1коп СССР по повітрі прилизно 20-22см при струмі 80мА, гейн 4, 32F2, озвучка "on",
5коп CCCР при цьому не сильно багато десь 30см, на свіжу рослинність не реагує, по росі ще не пробував

Але вже встиг його добре протестувати, і знайти купу монет, нічого цінного, переважно ходячка, і три ювелірки, фото з одного вихода на морі кину у відповідну тему
Прикрепления: 1330042.jpg (107.1 Kb)


Сообщение отредактировал Котигорошко - Четверг, 31.08.2017, 18:27
 
Форум » Приборы для поиска » MD "КPОТ2-ХМ" » Самодельные катушки ІВ металодетекторов. (О секретах изготовления качественных катушек к приборам...)
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz