Мой сайт
Форма входа
Поиск
Мини-чат
Статистика
Воскресенье, 12.05.2024, 00:05
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Вопросы и ответы по КРОТу-2 - Страница 350 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Форум » Приборы для поиска » MD "КPОТ2-ХМ" » Вопросы и ответы по КРОТу-2
Вопросы и ответы по КРОТу-2
fedya_valkiДата: Среда, 16.05.2018, 12:48 | Сообщение # 5236
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 2288
Награды: 7
Репутация: 18
Статус: Offline
Цитата TCB ()
Как я вижу, со своей колокольни, основная вина Андрея в том, что он влез в чужую "песочницу", а там ему были совсем не рады...
TCB, Вы неправильно видите со своей колокольни. Ещё не было Квазаров, Фортун и прочего. Было кажись Танго и Соха. Андрей впервые предоставил на сайт МД4Ю своего самого первого Крота, что на Меге8, совершив одну роковую ошибк, которая потом стоила репутации даже второго Крота... Сайт МД4Ю - не для коммерсов, там безвозмездно выкладывают свои или фирменные разработки, обсуждают их, делятся опытом настройки, платами. А не продают сходу свои разработки. А Андрей сразу же в первом посте про первого Крота выложил схему и демопрошивку, кажется без отстройки грунта, а за нормальную прошивку посоветовал обращаться к нему за небольшие деньги. Это вызвало гнев обывателей МД4Ю и Андрея все там начали чморить, вплоть до того, что на Меге8 нереально вообще ничего сделать, разрядности АЦП не хватит, скорости не хватит, и т.д, и т.п. Но Фёдоров взял это дело на заметку и буквально через 3-4 месяца выложил Квазар АВР с абсолютно бесплатной и полнофункциональной прошивкой, а ещё через некоторое время появился и Квазар АРМ, такой же бесплатный. А Крот на их фоне был предан забвению и не получил широкой популярности в кругу самодельщиков металлодетекторов. Ну канешно же - АРМ круче, там же АРМ-контроллер стоит))), это же прорыв в области металлодетекции))). Я делал и АВР и АРМ Квазары, в итоге продал их, лично мне Крот больше "до вподоби", но и здесь появился предел, поэтому я и перешёл пока на аналоговые приборы. Но Кротов своих продавать не собираюсь, может будет ещё какой-то прорыв. Может и Квазара ещё одного сделаю, благо валяется запасной контроллер АРМ и плата есть под него, и все остальные детали.
 
ReidanДата: Четверг, 17.05.2018, 23:16 | Сообщение # 5237
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 247
Награды: 3
Репутация: 10
Статус: Offline
dzot, Якщо эмкість акума Реально на 2200мАч,то вистачить на 20год. роботи   music
 
КотигорошкоДата: Пятница, 18.05.2018, 15:02 | Сообщение # 5238
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 111
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
Доброго дня. Підкажіть будь ласка:

1) щоб переробити регулювання контрасту знімаємо всі деталі що ідуть з ноги 11 процесора на 3-ю ногу дисплея і замість того всього вішаємо з третьої ноги LCD резистор на землю ?

2) давно перевів Крота на платі 7-02 на живлення від перетворювача 5В з одного літія, про що точно не жалію, шумів не прибавилось, одного літія вистачає на весь коподень без проблем, один ношу в запасі завжди. Чи потрібно при цьому встановити Р16А та Р17А, чи їх впаюють лише при встановленні U2 стабілізатора на 5В при живленні від двох літіїв послідовно?

2.1) хочу з батарейного блока кинути третім проводом "+" з акумулятора щоб точно контролювати просадку живлення, при цьому мені потрібно зняти перемичку J2, розрізати доріжку між  Р16 і Р25, на точку J2-Р16 подати "+" батареї, а "+5В" докинути перемичкою на ногу "15" дисплея?

3) на ФМ трансмітер запропонований de-si-gn "+" беремо  від "32-33" ніг процесора? можна тоншим проводом (0.4мм) намотати L81, чи при цьому потрібно буде добавити виток чи перерахувати діаметр намотки?
 
TCBДата: Пятница, 18.05.2018, 21:03 | Сообщение # 5239
Генералиссимус
Группа: Модераторы
Сообщений: 1941
Награды: 7
Репутация: 54
Статус: Offline
Цитата Котигорошко ()
на 3-ю ногу дисплея і замість того всього вішаємо з третьої ноги LCD резистор на землю ?
Да, в большинстве случаев этого достаточно. Ставите подстроечник, выставляете контраст, заменяете на постоянный (можно подстроечник оставить). Только это работает если питать дисплей от 5В (на плате есть такая возможность. Перерезаете дорожку под R34 и ставите перемычку R33).

Цитата Котигорошко ()
Чи потрібно при цьому встановити Р16А та Р17А,
Если Вы хотите контролировать напряжение на ак-ре, тогда ставьте R16A и R17A (R16 и R17 - не ставите), вместо перемычки J4 запаиваете J4A (на 3н. проца), точку "+BAT" подключаете непосредственно к "+" ак-ра.

Цитата Котигорошко ()
можна тоншим проводом (0.4мм) намотати L81
Думаю что не принципиально (только будет менее жесткая), а индуктивность можно изменять растягивая/сжимая витки.


Якістні акумулятори та зарядні пристрої до них: http://batterex.com.ua/
 
КотигорошкоДата: Суббота, 19.05.2018, 00:18 | Сообщение # 5240
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 111
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
TCB, дякую! З дисплеєм справився. На сьогодні вистачить. Результат сподобався, і простіша схема
 
AndrewДата: Суббота, 19.05.2018, 09:00 | Сообщение # 5241
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 7538
Награды: 17
Репутация: 86
Статус: Offline
Цитата Котигорошко ()
Результат сподобався
А подробнее?
 
КотигорошкоДата: Суббота, 19.05.2018, 14:54 | Сообщение # 5242
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 111
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
Це дуже довга історія. Можна відразу читати останній абзац.  До того стояв  динамік з мобільного телефону на лицевій панелі, бо в мене було бажання щоб звук ішов на мене,  при вітрі чи хотьбі по сухому листі в лісі не вистачало звуку, хоч він був на 8Ом, але дуже малий і малопотужний, так виходило що спеціально прислуховувався.  Дуже хотів звук зробити саме "на себе", популярний динамік 40мм 50Ом 0,5Вт на передню панель не влазив ніяк, і з ним шуму майже не було і звук був набагато якісніший, але ж та моя "хотєлка"...  . Я навіть трохи  познайомився з програмкою SprintLayout, щоб розвести плату під свою "МРІЮ", підняти дисплей, розставити кнопки так щоб вліз , динамік 40мм на лицевій стороні, це було на початку лютого, але почалися зміни в платі, і я за ними просто не встигав, порозводити міг тільки на роботі коли була вільна хвилинка, і то поки не поламався комп'ютер, а вдома діти не дають. Пробував замінити на іншу МС34119, шуміла менше. Збільшував Р26, шум зменшувався разом із звуком, вішав на 2-у і 3-ю ногу конденсатори згідно даташиту... не особо помагало. Я залишив іншу МС34119 бо на ній шум був менший, вирішив таку ж спробувати на розкачку ТХ, але з нею був менший струм! Назад на ТХ вернув попередню яку Ви прислали з комплектом для плати.

В результаті, декілька днів тому надрукував круглу підставку під динамік, вклеїв її під платою, динамік приклеєний на неї повернутий в сторону плати.

На лицевій стороні корпуса зробив по боках по три отвори сверлом 5мм, з середини вплавив тонку сітку щоб нічого не попадало в корпус,

включив... і майже получив екстаз  biggrin , звук іде на мене, незрівнянно приємніший по звучанню, але знову шум, який було чути десь до 40см, звичайно якщо вслуховуватись. Прочитавши декілька повідомлень тому що комусь допомогло побороти шум відкинувши регулювання контрасту, вирішив і в себе так зробити. Правда шум лишився, але тепер я його чую в тишині коли підношу прилад до вуха з 15см, тобто на копі я його точно не відчую. Мушу добавити що на третю ногу МС34119 знову повісив 1мкФ на землю, так як Ви рекомендували вище. Опір залишив Р26 2,74Ом. Звук тепер посередині регулювання сильніший ніж з  малим динаміком від телефона на максимумі.

Добавлено (19.05.2018, 14:54)
---------------------------------------------
Крім того це мабуть відповідає концепції Крота

Andrew, при мінімальному рівні контрасту з меню, ще іде якась генерація чи не має ніякої на нозі "11"?

Цікаве спостереження: якщо просто приклеїти динамік до корпуса то високі тони звучати будуть дуже тихо, принаймні в мене чомусь було так, а коли зробив через проставку то все стало файно! ЇЇ можна зробити наприклад з відповідної по розмірах кришки.
Прикрепления: 1577531.jpg (117.3 Kb) · 4584961.jpg (181.1 Kb)


Сообщение отредактировал Котигорошко - Суббота, 19.05.2018, 16:31
 
4ff5fd2Дата: Воскресенье, 20.05.2018, 02:18 | Сообщение # 5243
Генерал-лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 639
Награды: 18
Репутация: 28
Статус: Offline
Котигорошко
Динамик TRI20N-A 50Ом 0,25W помещается на переднюю панель. R26 установил 68 Ом. Рабочая громкость около 70% от максимума.Шумы в таком режиме незаметны. Лично считаю что динамик необходим больше для демонстрации МД ; на копе использую один наушник с ФМ тюнером. 2 наушника не дают контролировать окружающую обстановку.
Цитата Котигорошко ()
якщо просто приклеїти динамік до корпуса то високі тони звучати будуть

дуже тихо
обычно такой динамик клеят через кольцевую картонную прокладку толщиной 1-2мм чтобы был зазор между диффузором и корпусом.
 
seemann189Дата: Воскресенье, 20.05.2018, 20:30 | Сообщение # 5244
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго времени суток. Сегодня знакомил крота с грунтом. В поле ходил около часа, много черного металлолома, нашел два кусочка меди, думаю остатки ведущих поясков от снарядов. ВДИ на медь 75-79. Глубина обнаружения 15см, на воздухе чуть больше.
Прошивка Gain S7.
S51F1
Tx 8152Hz 103mA
gain*2*1 norma
Ferrite 350*
HPF 3
разбаланс rx63mV
Датчик DD 28*22
Собственно вопрос феррит 350*, это нормально?И что за режим Ind+Au?
Прикрепления: 9167708.jpg (134.8 Kb)
 
КотигорошкоДата: Пятница, 01.06.2018, 19:35 | Сообщение # 5245
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 111
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата seemann189 ()
И что за режим Ind+Au
на скільки я пам'ятаю підвищує відклик вді низькопровідних цілей щоб вони звучали трохи вище (я ставив 3-5). В крайніх прошивках  не має. Я ходив із такими ж настройками, ферит у кожного по різному стане, то залежить і від датчика і від обв'язки підсилювача, заміните якийсь елемент, прийдеться чуть підстроїти, якщо ви не любитель попаяти то навіть не звертайте на це увагу, тільки чуйку на залізо робив все ж таки переважно на 2-3 меншу ніж на колір S32 наприклад, HPF переважно 4, часом 3.

Добавлено (20.05.2018, 20:54)
---------------------------------------------
4ff5fd2, дякую, куплю такого на пробу якщо будуть там де робитиму замовлення. На рахунок прокладки з картону не знав

Добавлено (01.06.2018, 19:35)
---------------------------------------------
зробив ФМ трансмітер http://www.radiodom.ucoz.ru/forum/7-40-25633-16-1521973496  але ніяк не можу його нормально запустити, можна зловити тільки впритул до платки з антенкою і то дивлячись в якій позиції буде телефон з навушниками, дуже слабка передача, перевіряв усі елементи, номіналам відповідають. Дозамовлю ще декілька транзисторів, може той не дуже, хоча транзистор тестер добре його визначив. Плата в мене версії 7-02, першу ногу МС34119 підняв від землі і підключив згідно схеми... Може хтось щось зможе підказати, дуже хочеться ФМ зробити. Доречі передавати має строго на одній хвилі? у мене ловить на декількох, навіть через 5МГц зловив другий раз...

Сообщение отредактировал Котигорошко - Воскресенье, 20.05.2018, 21:06
 
StasДата: Пятница, 01.06.2018, 20:07 | Сообщение # 5246
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 167
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
Лучше бы max2606 заказали
у передатчика на одном транзисторе и без фильтра,будет куча гармоник и ни какой стабильности
 
AndrewДата: Пятница, 01.06.2018, 20:13 | Сообщение # 5247
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 7538
Награды: 17
Репутация: 86
Статус: Offline
Цитата
Лучше бы max2606 заказалиу передатчика на одном транзисторе и без фильтра,будет куча гармоник и ни какой стабильности
Не рассказывайте сказки...чем ваш МАХ стабилнее?
 
StasДата: Суббота, 02.06.2018, 05:47 | Сообщение # 5248
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 167
Награды: 5
Репутация: 5
Статус: Offline
У меня сделано на mrf49
 
AndrzejДата: Суббота, 02.06.2018, 08:50 | Сообщение # 5249
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 94
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
почему fast S4 недоступен?
 
TCBДата: Суббота, 02.06.2018, 16:19 | Сообщение # 5250
Генералиссимус
Группа: Модераторы
Сообщений: 1941
Награды: 7
Репутация: 54
Статус: Offline
Andrzej, можете скачать прошивку "K2-FAST-S4" здесь:
Прикрепления: K2-FAST-S4_01-0.hex (77.9 Kb)


Якістні акумулятори та зарядні пристрої до них: http://batterex.com.ua/

Сообщение отредактировал TCB - Воскресенье, 03.06.2018, 12:26
 
Форум » Приборы для поиска » MD "КPОТ2-ХМ" » Вопросы и ответы по КРОТу-2
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz