Мой сайт
Форма входа
Поиск
Мини-чат
Статистика
Пятница, 29.03.2024, 09:45
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
КРОТ ПРО - Страница 235 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Форум » Приборы для поиска » КРОТ ПРО » КРОТ ПРО
КРОТ ПРО
януковичДата: Четверг, 12.01.2023, 18:42 | Сообщение # 3511
Генералиссимус
Группа: Модераторы
Сообщений: 4012
Награды: 19
Репутация: 61
Статус: Offline
mihalevichp, десь присутня проблема. Скоріш за все в прийомному каскаді, там подивіться все уважно.
 
mihalevichpДата: Воскресенье, 15.01.2023, 15:02 | Сообщение # 3512
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Проверил входной усилитель все почти как в LTSpice немного ниже резонанс.
Резонанс на частоте 9.6кгц усиление в 54 раза.на 15кгц в 32 раза на 20кгц в 21раз .все элементы по схеме Крот про.
Да и звук с непривычки резал слух . большой коэффициент усиления .уменьшил сопротивление в отрицательный обратной связи и увеличил ёмкость.вместо 100ком поставил-75ком и ёмкость на 3.3нф.стало получше
Прикрепления: 3234394.jpg (52.0 Kb)
 
ПапайДата: Вторник, 28.03.2023, 18:33 | Сообщение # 3513
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Невеличке питанячко по налаштуванню Громкості і Атака, у в сіх так, чи тільки у мене?
Що Андрій на це скаже, Брав у нього прошитий контроллер з ключом.

https://youtu.be/3NXrWF49V8s
https://youtu.be/-bi5VD6gTts

Добавлено (30.03.2023, 18:21)
---------------------------------------------
Перепрошився на Крот про 2 потім обратно на Крот про 2+ Однакова проблема. Андрій це такий задум. чи будете коригувати прошивку?

 
БлукачДата: Четверг, 30.03.2023, 20:43 | Сообщение # 3514
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата Папай ()
у в сіх так, чи тільки у мене?
У мене те саме, проблем не доставляє, можливо такі алгоритми атаки незалежні від основної гучності. Я з нулем гучності не ходжу )) навіть якщо і баг був би то я би не перепрошивався бо нема сенсу для мене. Раніше я і сам колупався у дрібницях то те хочу то се, виносив автору мізки, а тепер забив, копаю і радію приладу.
 
AndrewДата: Суббота, 01.04.2023, 14:31 | Сообщение # 3515
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 7533
Награды: 17
Репутация: 86
Статус: Offline
Папай, Звук такой какой есть! Может вы расскажите ,как простым ШИМом получить большой динамический диапазон громкости? Если нет, то выберите "атаку" по душе и расслабитесь ..) Ну а если для вас очень важно выключать звук вообще , то расскажите для чего, может и мы так сделаем..

Вот учитесь!
Цитата Блукач ()
а тепер забив, копаю і радію приладу.


пс. Будет камень с 3-мя ЦАПами звук переделаю..
 
ПапайДата: Среда, 05.04.2023, 18:39 | Сообщение # 3516
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
2й і 3й атака не привязаний до регулюваня гучності(1й привязаний). Гаразд ваше право, я ж нічого не вимагаю, може регулятор СП поставлю. (Костилі, але варіант, у саморобного прибора без цього ніяк, який би не був).
 
sergeysergeev04466Дата: Понедельник, 10.04.2023, 14:35 | Сообщение # 3517
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
2 і 3 атака гучності для навушників, в самих навушниках якщо є регулятор гучності, то все чудово
 
AndrewДата: Понедельник, 10.04.2023, 16:24 | Сообщение # 3518
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 7533
Награды: 17
Репутация: 86
Статус: Offline
Цитата sergeysergeev04466 ()
2 і 3 атака гучності для навушників, в самих навушниках якщо є регулятор гучності, то все чудово

Верно, именно для гаушников. БЕЗ НАУШНИКОАОВ 0 ИЛИ 1
 
ПапайДата: Четверг, 13.04.2023, 00:03 | Сообщение # 3519
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline

Цитата
2 і 3 атака гучності для навушників, в самих навушниках якщо є регулятор гучності

Цитата
Верно, именно для гаушников
О! Все круто! Проблему вирішено. dry
 
БлукачДата: Среда, 19.04.2023, 19:33 | Сообщение # 3520
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
Комради така шляпа, стоїть один літій на 2700, плата заряду з захистом, заряджаю на повну. Кнопка вимкнення у нас програмна та коли прилад вимкнено то струм споживання становить десь 00003mA. Мізерне значення але за тиждень-півтора акум сідає в "нуль" там три з копійками вольта і кріт вже гасне. Це плата заряду піджирає і що потрібно фізичну кнопку живлення прикрутити?
 
TCBДата: Четверг, 20.04.2023, 11:55 | Сообщение # 3521
Генералиссимус
Группа: Модераторы
Сообщений: 1894
Награды: 7
Репутация: 54
Статус: Offline
Цитата Блукач ()
Мізерне значення але за тиждень-півтора акум сідає в "нуль" там три з копійками вольта і кріт вже гасне. Це плата заряду піджирає і що потрібно фізичну кнопку живлення прикрутити?
Проблема разряда аккумулятора в выключенном режиме имеется. Но у тебя разряд идет уж слишком быстро (особенно для 2700)... Возможно что где то дополнительная утечка или "левый" аккумулятор.
Недавно искал через какую цепь идет разряд - оказалось что в основном через делитель R4 R5. Увеличением этого делителя (75К и 150К) удалось снизить ток утечки на порядок. (Был 0,6мА, стал 0,05мА).
Можно прикинуть сколько по времени должен разряжаться аккумулятор таким током - емкость аккумулятора разделить на ток...


Якістні акумулятори та зарядні пристрої до них: http://batterex.com.ua/

Сообщение отредактировал TCB - Четверг, 20.04.2023, 11:56
 
БлукачДата: Четверг, 20.04.2023, 17:02 | Сообщение # 3522
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
Ясно, дякую щиро, буду перевіряти))

Добавлено (23.04.2023, 09:13)
---------------------------------------------
Друзі, вирішив перепрошитись на стару прошивку Крот про + і не приймає ключ, ключ піставлено вірно який давав автор але вже третя спроба видає єрор. Коли прошиваю флеш не стираю, але код у мене був такий 809D2 а зараз автоматом стає _809D тобто зліва нижня риска а цифри 2 справа нема. Ну ладно, прошиваю на крот про 2+ ключ ОК і вже не просить введення. Прошиваю знову на про+ ключ підставляється вірний той що давав автор а код якийсь не з пяти цифр, кріт не пускає ні в меню ні в інженерку. Що може бути, повернення до старої прошивки не можливе?

Добавлено (23.04.2023, 18:26)
---------------------------------------------

Цитата Andrew ()
1. При смене прошивки рекомендуется запустить инициализацию (чистку) еепром , ключ при этом не теряется!, если переходите с про на про2 или с про+ на про2+ можно и не чистить, но зайти в меню и кнопками -+ привести новый параметр "порог" в норму.
ура почистив в програмі еепром, повернувся в про+ правда тепер в режимі демо, код також змінився і ключ який я мав A4D8 тепер не канає. Тому хто хоче повернутись на стару прошивку, фігвам або ключ з вірним кодом не пускає або от по пораді почистив еепром і маю режим демо))) весело. Ключ то потерялся.

Добавлено (23.04.2023, 18:30)
---------------------------------------------
Тепер код 2F80, як так, але нічого, в демо режимі можна ходити.

Добавлено (23.04.2023, 18:51)
---------------------------------------------
цікаво, повернувся на про 2+ все таки вона цікавіша, код _2F802, чому в про + на цифру менше я не знаю, тому і його не приймав той ключ в прошивці про+. Але то таке, спробував бо цікаво було згадати режими чк/кр. Демо так демо, крот 2 хм як хочеш так і шийся якщо цікаво експерементувати, а тут на тобі. Будемо паяти крот 2 з купою безкоштовних прошивок.

 
paunov_dДата: Воскресенье, 23.04.2023, 19:05 | Сообщение # 3523
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 258
Награды: 3
Репутация: 0
Статус: Online
Привіт колего. На мою думку, код, який ви бачите, - це серійний номер контролера, він повинен бути унікальним ічотири цифри, ймовірно, ви щось плутаєте. З повагою. вітаю.
 
БлукачДата: Воскресенье, 23.04.2023, 19:35 | Сообщение # 3524
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 396
Награды: 1
Репутация: 3
Статус: Offline
Ну я не знаю, тут автору видніше, справа у тому що я не думав що відкат на старішу версію прошивки буде такий не приємний, я люблю експерименти з приладами більше ніж коп, от в кроті 2хм було де розгулятись. Ні не те що коп не люблю, у мене серце там проблеми, тиск і т.д. можу рухнути десь в лісі і х й хто знайде, тому відволікаюсь дослідами))

Сообщение отредактировал Блукач - Воскресенье, 23.04.2023, 19:39
 
pwp79mdДата: Понедельник, 24.04.2023, 10:54 | Сообщение # 3525
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 116
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline
Блукач, в новых крайних(±год)) прошивках ключь привязан уже к контролеру(серийному номеру) и он теперь постоянный! У вас наверное ещё чуть постарше прошивка через что и так получаеться. Пишите автору на почту!!) Демо версия ограничена по времени 2 или 4 часа..)
 
Форум » Приборы для поиска » КРОТ ПРО » КРОТ ПРО
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz