Мой сайт
Форма входа
Поиск
Мини-чат
Статистика
Вторник, 14.05.2024, 03:50
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход
Вопросы и ответы по КРОТу-2 - Страница 93 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]

Форум » Приборы для поиска » MD "КPОТ2-ХМ" » Вопросы и ответы по КРОТу-2
Вопросы и ответы по КРОТу-2
jAnatoliyДата: Пятница, 04.10.2013, 12:58 | Сообщение # 1381
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
кОп@ч собрал прибор и настроил и всего 3 сообщения на форуме.
Как-то все это просто не вяжется.Может он его и не собирал?

Добавлено (04.10.2013, 12:58)
---------------------------------------------
С таким прибором как КРОТ2ХМ можно смело принимать участие в слете поисковиков,
так как сделал цыклон. Таким образом можно будет решить несколько важных вопросов, в первую очередь надо уже громко стукнуть кулаком по столу(я уверен что время уже пришло) и сказать всем что прибор работает и его место должно быть в тройке лидеров,потому как сколько не пиши на форуме что прибор работает хорошо и надежно этого для популярности мало,а во-вторых официальное признание прибора не даст даже малейшего шанса ,вот так ,незаслужено,
гадить прибор,как это сделал кОп@ч или ДА.

 
кОп@чДата: Пятница, 04.10.2013, 13:17 | Сообщение # 1382
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Звісно, мій відгук аж ніяк не вписався у вашу тему.  Але я маю, що маю...
Те, що лише 3 повідомлення на форумі говорить лише про мій рівень знань. На скільки мені відомо, то шановний jAnatoliy взагалі не збирав власноруч Крота, а лише придбав його у автора. Та й "відіо" від нього я не зустрічав. Можливо прогледів... 
Від себе можу лише побажати успіхів на "сльоті"!
 
jAnatoliyДата: Пятница, 04.10.2013, 13:30 | Сообщение # 1383
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Да ,дійсно я придбав плату і прошитий контролер у автора,а збірав сам і датчик робив сам ,а три повідомлення на форумі каже тільки про те що цей металодетектор може зібрати кожен ,хто вміє тримати паяльник в руках,але як бачите цього замало,
требащей датчик зробити ,щоб "грунт не плив",і тільки потім писати відгуки.
 
кОп@чДата: Пятница, 04.10.2013, 13:49 | Сообщение # 1384
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Датчик насправді робився для другого металошукача і в тому, що він працездатний у мене немає сумніву. 
Ви трішки плутаєте поняття, а тим самим ще й збиваєте з пантелику інших. Грунт пливе або не пливе, то вже має вирішувати контроллер. Як відом, ми маємо справу з динамічним приладом. Дитчик він як є так і є. Хоч верхи на нього сідай. Виніс на двір, його баланс змінився. Підніс до грунту, його баланс ще змінився. ВІДСТРОЯВ від грунту і в пошуки! Що ще потрібно? 
Якщо розумієтеся на цьому, то не кажіть дурниць, про те, від чого "грунт пливе". А якщо прилад не взмозі вдержати значення БГ, то це , на жаль, справи програмні. Чи я не правий?
 
януковичДата: Пятница, 04.10.2013, 14:01 | Сообщение # 1385
Генералиссимус
Группа: Модераторы
Сообщений: 4015
Награды: 19
Репутация: 61
Статус: Offline
Все правильно... Зібрати, настроїть і на коп... Якщо щось не виходить, якщо є сумніви.... можна запитати, порадитись. А робити хибні висновки, ґрунтуючись на слухах, та на химерних порадах колег-копарів... то як на мене, це дурня.... Зробіть (все правильно), налаштуйте, і тоді ласкаво просимо до обговорення. А поки читайте форум....

Добавлено (04.10.2013, 14:01)
---------------------------------------------

Цитата (кОп@ч)
А якщо прилад не взмозі вдержати значення БГ, то це , на жаль, справи програмні.

Так для цього і існує в Крота-2 програмна відстройка від ґрунту (короткочасно натиснути "0" і над ґрунтом з стриманням)... smile
 
jAnatoliyДата: Пятница, 04.10.2013, 14:13 | Сообщение # 1386
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (кОп@ч)
Підніс до грунту, його баланс ще змінився. ВІДСТРОЯВ від грунту і в пошуки!


Ви самі себе заплутали. Колиб ви були такі досвідчені як ви тут росповідаєте ,то мови про те як"пливе грунт" не булоб.
Річ у тім ,що разом із зміною балансу у Вашому датчику ще і пливе фаза,а цьго не повінно бути так як порушуеться основне налаштування -налаштування на феріт,а це є основа всих розрахунків для програми і при балансі грунту це значення не змінюеться.
Візьміть і перевірте ще раз свй прилад-провірьте налаштування на феріт за різних умов (квартира-вулиця) і все побачите самі.
 
кОп@чДата: Пятница, 04.10.2013, 14:25 | Сообщение # 1387
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата (jAnatoliy)
Візьміть і перевірте ще раз свй прилад-провірьте налаштування на феріт за різних умов (квартира-вулиця) і все побачите самі.
Ви з мене глузуєте?

Януковіч, в тім то й річ, що "пливе" саме з під виконаної відстройки.

Ще зауважу... Для jAnatoliy,  ферит , тоб то його значення, не змінюється від того, що ви будете прилад на нього в кватирі, або на вулиці.  Так, розбаланс  змінюється, а величина "фериту" стала. Чи може й це не правильно?
 
jAnatoliyДата: Пятница, 04.10.2013, 14:55 | Сообщение # 1388
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (кОп@ч)
Так, розбаланс змінюється, а величина "фериту" стала.


Дійсно ,величина фериту стала,а від дії зовнішніх умов змінюеться початкова фаза датчика ,якраз це і впливає на налаштування,і якщо число яке показує прилад при налаштуванні на ферит за різніх температурних умом різні -датчик викиньте і не дивіться куди він упаде,так-як з ЖОДНИМ (підкреслюю)металошукачем нормально він прцювати НЕ БУДЕ!
Якщо у Вас крім характеру є ще і терпіння і бажання дізнатися як працює КРІТ2ХМ
перестаньте писать "єресть" і займіться ділом.
Зрозумійте -напіврозумних ,так як і напівдурнів небуває.
 
кОп@чДата: Пятница, 04.10.2013, 15:28 | Сообщение # 1389
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 60
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
В тім то й річ, що датчик не проситься на смітник. Він робочий і правильний. Та й прилад, починаючи від коефіцієнту підсилення операційника, АЦП  і закінчуючи вражаючими результатами " по воздуху" (5 копійок останнього царя - 42см) з відповідним ВДІ. Та й що там має бути не так - цифра вона й африці цифра.  Чи може я не маю досвіду? Так наче б то маю, чотири роки копаю з "прохором"...  А крота збирав за проханням знайомого... 
То що ж не так? 
Займіться ділом... Що саме Ви маєте на увазі? Є якісь конкретні побажання, окрім вкотре перечитати форум? Та й перечитування веде до смутної думки - он януковіч приніс звістку, шо й на геотечі говорять про крота, а саме про його RX і змінюють саме його, за для кращої роботи. А кріт2 нічим не вирізняється в цій чатині схеми...
 
януковичДата: Пятница, 04.10.2013, 16:03 | Сообщение # 1390
Генералиссимус
Группа: Модераторы
Сообщений: 4015
Награды: 19
Репутация: 61
Статус: Offline
Термінатор, і Крот-2 це зовсім інші прилади... У таких мд, послідовний резонанс передавача і великий (відносно) ток в датчику. Для таких приладів як Крот, Фортуна, Квазар, потрібно особливу увагу приділяти саме датчику... пливе не електроніка чи програма, а "пливе" саме датчик. Тому я Вам і писав про фольгу і графіт. Ті катухи що бездоганно працюватимуть на Вайтсах, Тєрмах, Тессорах... тут можуть і не працювати... Тобто, те що "стерпить" паралельний контур, послідовному - смерть...
 
jAnatoliyДата: Пятница, 04.10.2013, 16:05 | Сообщение # 1391
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (кОп@ч)
Він робочий і правильний.


З правельним датчиком КРІТ2 -ХМ працює правельно і ніякіх проблем ,окрім
створенних власноруч,немає.

Цитата (кОп@ч)
Є якісь конкретні побажання, окрім вкотре перечитати форум?

Перечитайте тільки головну сторінку .

Цитата (кОп@ч)
цифра вона й африці цифра.

Це вірно ,але датчик аналоговий.
 
komradДата: Пятница, 04.10.2013, 16:17 | Сообщение # 1392
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 104
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
jAnatoliy, можно Вас попросить сделать фотку Авторской платы?
 
януковичДата: Пятница, 04.10.2013, 16:33 | Сообщение # 1393
Генералиссимус
Группа: Модераторы
Сообщений: 4015
Награды: 19
Репутация: 61
Статус: Offline
Сегодня я выпросил у Андрея новую прошивку 0.6 для тестирования. Он ее собирается вот-вот выкладывать... Напишу вкратце о том что я "натестил". Практически все функции такие-же как и в 0.5а (на первый взгляд)... но если присмотреться ближе, то много новшеств. Напишу сразу, проверял только на столе... в поле не ходил. О фильтрах... 3шт., как и у предыдущей прошивке... Но работают немного по другому. Теперь (как мне показалось) разница в дальности не такая "заметная" как была в 0.5а. То-есть 3-тий фильтр не так заметно "срезает" дальность по воздуху, а первый фильтр не так сильно "шумит"... Короче, работают фильтра более плавно. Так-же и режим "ГЕЙН"... усиление в РХ. Теперь есть 3 уровня. Все работает, усиление добавляет... но вместе с ним и добавляет разбаланс... Например усиление при усилении 1 разбаланс 30мв, при усилении 2 он уже 60мв... при усилении 3 120мв. Мне кажется, если датчик "перегреется", или "остынет", 3-тий рубеж усиления может быть очень вредным... Хотя "автоноль-датчика" в настройке, и может помочь, но (наверное) не настолько.  От феррита отстраивается отлично... так, что "играясь" кусочком ферритового стержня возле датчика, прибор на него полностью молчал... даже не хрюкал. Я думаю, что на грунте будет хорошо работать.... 
 Вот в Воскресение поеду, и тогда напишу более конкретней... smile
 
AndrewДата: Пятница, 04.10.2013, 16:41 | Сообщение # 1394
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 7538
Награды: 17
Репутация: 86
Статус: Offline
Цитата (янукович)
силение добавляет... но вместе с ним и добавляет разбаланс...
Фактически разболанс остается на входе АЦП постоянным. реальное напряжение U (разболанса)/gаin
Сделал это чтоб народ не увлекался усилением. А вообщем преимущества новой прошивки можно увидеть только на грунте ..
 
jAnatoliyДата: Пятница, 04.10.2013, 16:44 | Сообщение # 1395
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 115
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (komrad)
можно Вас попросить сделать фотку Авторской платы

Фото платы есть ,вылжена автором в разделе "куплю продам".
 
Форум » Приборы для поиска » MD "КPОТ2-ХМ" » Вопросы и ответы по КРОТу-2
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz